hurtownia kosmetyczna

Z tych prezentów ucieszy się każda kobieta!

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy czas w roku, kiedy każdy z nas ma okazję spotkać się z najbliższymi, odpocząć nieco od pracy i codziennych obowiązków. Jest to również wyjątkowy czas pod względem obdarowywania się różnymi upominkami, dzięki którym możemy pokazać drugiej osobie, jak bardzo nam na niej zależy. Jeżeli wciąż nie znalazłeś prezentu dla swojej ukochanej, siostry, czy przyjaciółki to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Przygotowaliśmy propozycje kilku prezentów, które z pewnością spodobają się każdej kobiecie, niezależnie od jej wieku, czy charakteru. Należą do nich produkty i urządzenia do stylizacji paznokci. Poznaj je nieco bliżej i zamów jeszcze przed Świętami!

Lakiery hybrydowe

Lampa do paznokci

Manicure hybrydowy cieszy się ogromnym powodzeniem wśród większości kobiet w naszym kraju. Niektóre z nich systematycznie odwiedzają salony kosmetyczne w celu stworzenia precyzyjnych i kreatywnych stylizacji hybrydowych, a jeszcze inne decydują się na samodzielne wykonane hybrydy w domu. Obecnie można zauważyć, że coraz więcej kobiet postanawia zadbać o swoje paznokcie bez wychodzenia z domu, co jest o wiele lepszą opcją pod względem finansowym. W końcu nie trzeba wydawać ogromnych pieniędzy co miesiąc, a wystarczy zainwestować raz, a dobrze w profesjonalny sprzęt. Dlatego też doskonałym pomysłem na prezent jest lampa do manicure, która przyda się każdej kobiecie, umożliwiając jej wykonanie poszczególnych stylizacji w zaciszu własnego domu. Przed zakupem lampy pamiętaj o zapoznaniu się z jej parametrami. Mowa tutaj o mocy, wielkości i kształcie lampy, jak również o rodzaju emitowanego światła.

Manicure hybrydowy

Zestaw do hybrydy

Jeżeli Twoim zdaniem sama lampa do paznokci to za mało - przedstawiamy idealne rozwiązanie w postaci pełnowymiarowego zestawu do paznokci. W jego skład wchodzą m.in. lakiery hybrydowe, baza, top, cleaner oraz primer. Warto jednak pamiętać o tym, że nie każdy zestaw do hybrydy posiada dokładnie tą samą zawartość. Niektóre z nich składają się wyłącznie z kilku produktów, a inne nawet z urządzeń. Dlatego też najlepiej zapoznać się z całym asortymentem dostępnym w wielu drogeriach i hurtowniach, a następnie wybrać najbardziej atrakcyjną opcję. Aktualnie hurtownia kosmetyczna La Diosa posiada szeroką ofertę poświęconą prezentom świątecznym dla kobiet. Na stronie internetowej ladiosa.pl znajdziesz nie tylko lampy, czy zestawy do paznokci w bardzo korzystnych cenach, ale również pozostałe produkty i urządzenia, które doskonale sprawdzą się jako prezent pod choinkę. Śpiesz się!

Zestaw startowy do hybrydy

Otrzymuj nasz Newsletter:

Copyright © 2020 Invelio.
Wszelkie prawa zastrzeżone