płaszcze damskie plus size

Stylowe propozycje na jesień!

Moda jesienna to najlepszy czas na podniesienie poziomu garderoby. Przejrzyj swoją szafę i zobacz, jakie elementy musisz rozdać, bądź sprzedać – aby zrobić miejsce na nowości. Jesień to w końcu również idealny moment na wypróbowanie nowych trendów, które pojawiły się na wybiegu w ostatnich miesiącach. Jakie będą królować w tym sezonie w modzie plus size?

Co nowego w modzie plus size w jesienno-zimowym sezonie?

Trendy w modzie na jesień 2020 są naprawdę niesamowite, a stylowe sklepy typu https://tono.sklep.pl/ już ułatwiły nam zadanie wprowadzając je do swojego asortymentu. Kilka z nich to powrót do lat 80-tych i 90-tych. Są jednak bardziej zmodernizowane, jak sukienki plus size w klimacie retro, ale według współczesnych printów. Najlepsze w stylowych propozycjach na tegoroczną jesień jest to, że dominują elementy, które możesz śmiało łączyć i dopasowywać z tym, co już posiadasz.

Jeśli chodzi o jesienne trendy w modzie 2020, sporo marek plus size wykonało dobrą robotę, dlatego, jeśli chodzi o modne duże rozmiary – nie mamy na co narzekać. Aby Ci ułatwić kupowanie jesiennych trendów dla krągłych dziewczyn, zebraliśmy zestawienie wybranych propozycji, które warto mieć w swojej szafie.

Gotowe inspiracje w dużych rozmiarach: jesień 2020

Wszystko stare jest znowu nowe - zwłaszcza w modzie. Najwięksi projektanci przenoszą nas z powrotem do lat 80-tych, a widać to najlepiej patrząc na metaliczne motywy i dodatki. Od sukienek i spódnic po swetry i płaszcze damskie plus size - to trend, którego tej jesieni żadna dama nie może zignorować.

Jeśli jednak wiesz, że metaliczne odcienie nie są dla Ciebie, co powiesz na kratę? To kolejny wielki trend w sezonie jesiennym, a zwłaszcza jeśli chodzi o takie elementy garderoby jak:

  • płaszcze,
  • spodnie,
  • poncza,
  • torebki.

To zdecydowanie mocny trend, który należy uznać za podstawowy element garderoby, jeśli chce się być na czasie. Jednak nie mówimy tylko o szkockiej kracie, ale również o nieco bardziej buntowniczym nadruku grunge'owej kratki również. Każda z nas ma szansę znaleźć tej jesieni motyw kratki w swoich stylizacjach, który będzie najbardziej dopasowany do osobistego gustu, stylu i figury.

bransoletkazloto

Otrzymuj nasz Newsletter:

Copyright © 2020 Invelio.
Wszelkie prawa zastrzeżone