tatuaż

Krem znieczulający TKTX – produkt, dzięki któremu zabiegi kosmetyczne stają się bezbolesne

Jeśli mamy wrażliwą skórę, ale zależy nam na wykonaniu tatuażu, piercingu czy innych zabiegów kosmetycznych, TKTX 40% to świetny wybór. TKTX 40% to rewelacyjna maść znieczulająca, którą może stosować każdy, kto chce pozbyć się lekkiego bólu, który zwykle powodują zabiegi laserowe czy te z użyciem igły. Nie trzeba martwić się o podrażnienia skóry czy reakcje alergiczne, ponieważ TKTX 40% został stworzony w taki sposób, aby był całkowicie bezpieczny. Warto również wiedzieć, że produkt ten może być bezpiecznie stosowany również przez kobiety w ciąży, a także matki karmiące.

TKTX to najlepszy krem miejscowo znieczulający do tatuażu, przekłuwania ciała i depilacji woskiem. Produkt ten zawiera wysokie stężenie lidokainy i prilokainy. TKTX jest najsilniejszym kremem znieczulającym na rynku; posiada unikalną formułę, która pozwala na wchłonięcie go przez skórę w ciągu 5 do 10 minut, pozostawiając uczucie odrętwienia utrzymujące się do 2 godzin. TKTX 40% może być również stosowany do drobnych zabiegów medycznych, takich jak usuwanie tatuaży, depilacja laserowa, wstrzykiwanie wypełniaczy i inne. TKTX 40 % został pierwotnie zaprojektowany jako maść znieczulająca dla pacjentów z oparzeniami. Później maść została przepakowana do użytku przez osoby, które chciałyby zmniejszyć ból podczas zabiegów kosmetycznych.

Krem TKTX

Rosyjski krem znieczulający – zasada działania

TKTX jest maścią znieczulającą. Jej działanie polega na blokowaniu sygnałów nerwowych w organizmie.

Aktywnym składnikiem maści TKTX jest tetrakaina, która jest estrowym środkiem znieczulenia miejscowego. Działa ona poprzez blokowanie kanałów sodowych w błonach nerwowych. Kanały sodowe są odpowiedzialne za przekazywanie sygnałów z jednego nerwu do drugiego, a także z nerwów do mięśni. Tetrakaina blokuje te kanały, co uniemożliwia impulsom nerwowym przemieszczanie się po ich normalnych szlakach. Tetrakaina należy do klasy leków zwanych "krótko działającymi" środkami znieczulenia miejscowego. Oznacza to, że jej działanie utrzymuje się tylko przez stosunkowo krótki czas. Po zastosowaniu miejscowym tetrakaina pozostaje skuteczna zazwyczaj przez okres do dwóch godzin. Ogólnie rzecz biorąc, estrowe środki znieczulenia miejscowego są mniej toksyczne niż amidowe i dlatego są bezpieczniejsze do stosowania na dużych powierzchniach skóry lub w przypadku konieczności stosowania ich przez dłuższy czas.

Krem znieczulający TKTX

Krem TKTX – zastosowanie i instrukcje użytkowania

TKTX to jeden z najbardziej skutecznych kremów znieczulających, wykorzystywany przy zabiegach kosmetycznych. Główne z nich to:

  • wykonanie tatuażu 
  • piercing ciała
  • mezoterapia igłowa
  • usunięcie tatuażu
  • makijaż permanentny
  • depilacja laserowa

Przed użyciem kremu należy uważnie przeczytać składniki, które tworzą recepturę maści. Wybierając produkt oryginalny, mając nienaruszoną skórę w miejscu aplikacji, możemy być pewni satysfakcji od pierwszego zastosowania. Ważną informacją dla osób uczulonych na którykolwiek ze składników lub tych, które mają jakiekolwiek problemy skórne jest to, aby wykonały wcześniej próbę alergiczną, ponieważ w takich wypadkach producent nie bierze odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju działania niepożądane. Z kremu należy korzystać zgodnie z instrukcją. Trzeba:

  • zdezynfekować skórę w miejscu, w którym ma być zaaplikowana maść, za pomocą wacika nasączonego alkoholem
  • nałożyć maść o grubości 2–3mm
  • zabezpieczyć miejsce, owijając je folią spożywczą na około 50–60 min
  • ściągnąć folię spożywczą i usunąć resztę środka po czym przystąpić do zabiegu

Artykuł powstał przy współpracy z sklepem oferującym kremy znieczulające TKTX https://www.tktx-znieczulenia.pl

Otrzymuj nasz Newsletter:

Copyright © 2020 Invelio.
Wszelkie prawa zastrzeżone