Samochód na kilometry

Samochód na kilometry – czyli jak wynająć auto w Rzeszowie?

Zmieniające się potrzeby w zakresie usług transportowych skutkują wprowadzaniem na rynek nowych rozwiązań umożliwiających korzystanie z samochodów na atrakcyjnych warunkach. W Rzeszowie kierowcy często decydują się na wynajęcie pojazdu na kilometry.

Samochód na kilometry w Rzeszowie – dla kogo?

Wynajem samochodów na kilometry to usługa adresowana do osób prywatnych oraz klientów prowadzących działalność gospodarczą. Może korzystać z niej każdy, kto potrzebuje pojazdu na krótki termin. Jest świetną alternatywą dla transportu publicznego i taksówek. Stanowi doskonały dowód na to, że nie trzeba posiadać samochodu na własność, aby poruszać się po mieście wygodnie i w komfortowych warunkach.

Samochód na kilometry w Rzeszowie – jak wynająć? 

W celu wynajęcia samochodu na kilometry należy w pierwszej kolejności zainstalować na swoim smartfonie aplikację PANEK CarSharing  i zarejestrować się w niej, zakładając konto klienta. Niezbędne są do tego aktualne prawo jazdy oraz ważna karta kredytowa, z której pobierane są opłaty za przejazd. Aplikacja służy do otwierania samochodu i kończenia usługi, a także do zgłaszania nieprawidłowości oraz lokalizowania wolnych pojazdów. Dzięki takim uproszczonym procedurom łatwo jest wypożyczyć auto na kilometry. Rzeszów to jedno z miast w Polsce, gdzie wspomniany powyżej operator omawianej usługi ma swoje specjalne strefy, gdzie klienci odbierają i oddają samochody.

Samochód na kilometry w Rzeszowie – o czym pamiętać? 

Decydując się na wypożyczenie samochodu na kilometry, trzeba pamiętać o paru istotnych sprawach. Opłata za usługę zależy od realnie pokonanego dystansu oraz czasu przejazdu. Namierzając wolny pojazd za pomocą aplikacji, kierowca ma określony czas na dotarcie do niego i uruchomienie go. Przed zainstalowaniem aplikacji należy koniecznie zapoznać się z regulaminem usługi, która z jednej strony umożliwia użytkowanie pojazdu na preferencyjnych warunkach, a z drugiej nie zwalnia go z odpowiedzialności za wynajęte auto. Aktywacja konta jest równoznaczna z akceptacją określonych zasad.

Otrzymuj nasz Newsletter:

Copyright © 2020 Invelio.
Wszelkie prawa zastrzeżone