jak wysyłać oszczędnie

Przesyłki DHL - jak wysyłać oszczędnie?

Usługi firm kurierskich skierowane są zarówno do klientów biznesowych, jak i prywatnych użytkowników, którzy chcą nadać przesyłkę z gwarancją szybkiej oraz terminowej dostawy.

Dla Klientów biznesowych DHL Parcel, koszt wysyłki zależny jest od masy i gabarytów przesyłki, a także od liczby zamówień. Dla Klientów indywidualnych godne polecenia są promocyjne pakiety, zapewniające wiele możliwości wyboru osobom wysyłającym.

Jak nadać paczkę DHL, oszczędzając pieniądze?
Dla osób prywatnych bądź przedstawicieli firm, którzy z usług firm kurierskich korzystają sporadycznie i nie posiadają z takimi firmami stałych umów, DHL Parcel przygotował, promocyjną ofertę pakietów:

Pakiet super lekki (do 1 kg) – w cenie 16,90 zł brutto Klient może wysłać paczkę, której suma boków najdłuższego i najkrótszego nie przekracza 35 cm. DHL Parcel zapewnia ze swojej strony kopertę lub firmowe opakowanie oraz ubezpieczenie do 6500 zł.

Pakiet lekki (do 10 kg) – za kwotę 19,90 zł brutto Klient może wysłać paczkę, której suma najkrótszego i najdłuższego boku nie przekracza 75 cm, przesyłka jest ubezpieczona do 6500 zł.

Pakiet ciężki (do 31,5 kg lub do 25 kg w przypadku odbioru w punkcie DHL Parcelshop) – za 29,90 zł brutto można nadać ubezpieczoną do 6500 zł paczkę o maksymalnych wymiarach 140 x 60 x 60 cm.

Pakiet terminowy – za cenę 39,90 zł brutto można nadać paczkę o wymiarach nieprzekraczających 140 x 60 x 60 cm i o masie do 31,5 kg (DHL Parcelshop 25 kg) – klient ma do wyboru trzy opcje terminów – sobotę, doręczenie do godziny 12.00 lub doręczenie w godzinach 18.00-22.00.

Zatem już w pakietach podstawowych zapewnione są transport, dostawa przesyłki oraz ubezpieczenie do 6500 zł. Klient sam może zdecydować, jak będzie wyglądać jego pakiet poprzez wybór praktycznych opcji dodatkowych: odbiór przesyłki przez Kuriera DHL Parcel, pobranie i zwrot należności (COD), informacja do Odbiorcy przed doręczeniem (PDI).

Ceny przesyłek DHL Parcel, których nie obejmują promocyjne pakiety, kształtują się w od 31,30 zł do 56,80 zł w przypadku doręczenia do końca dnia roboczego. Wybierając doręczenie do g. 9.00 (DHL Parcel 9) bądź do g. 12.00 (DHL Parcel 12) Klient zapłaci według obowiązującego cennika DHL Parcel.

Szczegółowe cenniki dostępne są na stronie internetowej DHL Parcel. Także tam można znaleźć inne informacje pozwalające odpowiedzieć na pytanie, jak nadać paczkę DHL. Informacje dotyczą zarówno przesyłek krajowych, jak również zagranicznych.

Otrzymuj nasz Newsletter:

Copyright © 2020 Invelio.
Wszelkie prawa zastrzeżone