Pomoc drogowa

Pomoc drogowa z Zielonej Góry - wsparcie na wypadek awarii samochodu

Każdy, nawet nowy samochód, może ulec w trasie awarii albo wziąć udział w wypadku lub kolizji, na skutek których nie będzie w stanie dalej poruszać się po drogach. Wówczas nieoceniona okazuje się być pomoc drogowa z Zielonej Góry.

  1. Pomoc drogowa wesprze kierowcę, kiedy jego samochód zawiedzie
  2. Nowoczesne usługi transportowe

Wielu kierowców posiada ubezpieczenie Assistance, z którego może skorzystać w awaryjnej sytuacji. Ci, którzy takiego ubezpieczenia nie wykupili, są zdani na holowanie pojazdów przez firmę świadczącą usługi transportowe uszkodzonych pojazdów.

Pomoc drogowa wesprze kierowcę, kiedy jego samochód zawiedzie

Poruszanie się po polskich drogach wiąże się z ryzykiem uszkodzenia samochodu, kolizji drogowej lub wzięcia udziału w wypadku. W przypadku poważnych uszkodzeń, kierowca nie może dalej poruszać się swoim samochodem i konieczne jest holowanie pojazdów osobowych do warsztatu. W tym specjalizuje się całodobowa pomoc drogowa Zielona Góra, w której zakres usług wchodzi transport aut na nowoczesnej lawecie. Na całodobową pomoc drogową kierowcy mogą liczyć o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdują. Uszkodzone samochody osobowe mogą zostać przetransportowane do warsztatu prowadzonego przez firmę zajmującą się również holowaniem lub każde miejsce wskazane przez właściciela pojazdu.

Pomoc drogowa Lubuskie nie tylko przetransportuje uszkodzone auto, ale jeśli usterka nie jest poważna, naprawi ją na miejscu awarii tak, aby kierowca mógł kontynuować jazdę własnym pojazdem. W zakresie pomocy drogowej znajduje się również dowóz paliwa, awaryjne otwieranie zamków, wymiana kół i autoholowanie. Korzystając z profesjonalnej pomocy drogowej z Zielonej Góry, kierowca ma pewność, że jego autem zajmą się profesjonaliści w swojej branży, którzy każdą usługę wykonują solidnie i fachowo.

Nowoczesne usługi transportowe

Kiedy w trasie zepsuje się samochód, potrzebne jest holowanie Zielona Góra. Czasami jednak pomoc drogowa nie zajmuje się holowaniem, ale transportem - nie tylko aut, ale również maszyn. Transport samochodów osobowych, busów, aut dostawczych, wózków widłowych i maszyn budowlanych i rolniczych to usługi, z których często korzystają lokalni przedsiębiorcy. Ci, którzy nie posiadają własnych aut transportowych i nie chcą ich wynajmować, mogą wybrać outsourcing na przewóz rzeczy, np. kontenerów, pakamer, tokarek czy agregatów prądotwórczych. Pomoc drogowa Zielona Góra działa szybko i na najwyższym poziomie, a stawki ustala indywidualnie z każdym klientem.

Otrzymuj nasz Newsletter:

Copyright © 2020 Invelio.
Wszelkie prawa zastrzeżone