Międzynarodowy transport zwłok

Międzynarodowy transport zmarłego

W sytuacji, kiedy śmierć bliskiej nam osoby nastąpi poza ojczystym krajem, wówczas dokładamy wszelkich starań aby sprowadzić jego ciało do ojczyzny. Dla rodziny zmarłej osoby priorytetem jest dokonanie pochówku w miejscu, z którego pochodził. Transport zwłok zza granicy może okazać się dość problematyczny dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy zajmującej się tego typu sprowadzaniem ciał do kraju.

Międzynarodowy transport zwłok

Jako zakład usług pogrzebowych trudniący się międzynarodowym transportem zwłok jesteśmy marką dysponująca niezbędnymi kompetencjami potrzebnymi do sprawnej organizacji transportu zmarłego do Polski. Skomplikowane procedury, na które niejednokrotnie napotyka rodzina osoby zmarłej mogą wydłużyć znacząco międzynarodowy transport zmarłego do kraju. Dlatego w trosce o spokój rodziny w tym trudnym czasie przejmujemy na siebie organizacje niezbędnych formalności i procedur, usprawniających transport ciała do wskazanego przez rodzinę miejsca.

Jako zespół profesjonalnie wykonujący swoje obowiązki, jesteśmy w stanie w szybkim czasie zgromadzić niezbędne dokumenty  takie jak akt zgonu i pozwolenia. Ponadto gwarantujemy z naszej strony uzyskanie wymaganych tłumaczeń dokumentacji a także pośrednictwo w kontakcie z instytucjami jak i pracodawcą osoby zmarłej.

Profesjonalny transport zwłok do kraju

Dbając o uczucia rodziny pogrążonej w żałobie, zrobimy wszystko co w naszej mocy by zaoszczędzić jej dodatkowego stresu związanego ze sprowadzeniem ciała bliskiego z zagranicy. Bez względu na wyznanie, międzynarodowy transport zmarłego do Polski odbędzie się z zachowaniem religijnego obrządku i wrażliwych procedur.

Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia i nocy. W ramach naszych działań jakimi są usługi transportu zwłok pozostajemy do Państwa dyspozycji bez względu na porę gdyż jesteśmy świadomi powagi sytuacji, z której finalizacją nie należy zwlekać. Bez względu na miejsce śmierci gwarantujemy realizację nawet najbardziej skomplikowanej sprawy związanej z transportem zwłok do Polski. Międzynarodowy transport zwłok zazwyczaj odbywa się drogowymi środkami transportu ale nie wykluczamy również transportu drogą morską lub powietrzną. Oferujemy także kompleksowe usługi pogrzebowe oraz usługi kremacji. Zakres naszych działań zdeterminowany jest przez potrzeby i oczekiwania rodziny osoby zmarłej. 

Międzynarodowy transport zmarłych

Działając w oparciu o restrykcyjne procedury gwarantujemy 100% bezpieczeństwo transportu zwłok. Zapewniamy gotowość zarówno do profesjonalnego transportu zmarłych z zagranicy do kraju jak również transport z Polski do wskazanego miejsca za granicą.

Dysponując flotą najwyższej jakości gwarantujemy doprowadzenie wszystkich formalności i procedur do końca. W tej trudnej sytuacji jesteśmy gotowi podjąć się powierzonych nam zadań by umożliwić rodzinie godne pochówek bliskiej osoby.

Otrzymuj nasz Newsletter:

Copyright © 2020 Invelio.
Wszelkie prawa zastrzeżone