Powietrzne pompy ciepła

Pompy ciepła Daikin i Mitsubishi od A2 Energy

Rosnące ceny paliw kopalnych, energii elektrycznej, metali szlachetnych i ogólna drożyzna nie zachęcają do inwestycji. Jednakże należy pamiętać o tym, że to dopiero początek kryzysu energetycznego. Ponadto ustawy antysmogowe narzucają obywatelom wymianę starych kopciuchów na ekologiczne źródła ciepła.

Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania

Zmieniający się klimat i warunki atmosferyczne wymagają od Nas wszystkich podjęcia kroków w celu ochrony środowiska. Jednym z takich działań jest wymiana źródeł ogrzewania na niskoemisyjne, co za tym idzie bardziej ekologiczne!

W całym kraju funkcjonują różne, regionalne programy finansujące takie zmiany, ale także ogólnopolski “Czyste powietrze” i “Stop Smog”. W samej Warszawie można było w zeszłym roku pozyskać do 22 000 zł na wymianę kopciucha na pompę ciepła typu powietrze-woda.

Powietrzne pompy ciepła od A2 Energy

Jedną z firm zajmujących się wymianą starych, nieekologicznych pieców na pompy ciepła jest firma działająca w województwie łódzkim, wielkopolskim i dolnośląskim - A2 Energy. Firma jest oficjalnym dilerem urządzeń topowych marek, takich jak Daikin oraz Mitsubishi Electric. 

Poza tym na ich blogu znajdziemy informacje na temat obsługi tych urządzeń, eksploatacji całej instalacji CO i CWU, ale także porady dla specjalistów.

Ulga termomodernizacyjna i dofinansowania

W ramach swoich usług firma pomoże Ci w pozyskaniu dofinansowania do modernizacji twojej instalacji. Ponadto doradca techniczny udzieli Ci niezbędnych informacji na temat dostosowania nowego budynku do instalacji pompy ciepła czy innej instalacji korzystającej z odnawialnych źródeł energii.

Inne usługi A2 Energy

W swojej ofercie firma posiada również takie usługi jak dobór i montaż fotowoltaiki, rekuperacji, klimatyzacji, ale także planują wprowadzić na stałe do swojej oferty montaż magazynów energii.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy!

Otrzymuj nasz Newsletter:

Copyright © 2020 Invelio.
Wszelkie prawa zastrzeżone