okna aluminiowe

Rolety, moskitiery, żaluzje

Fintecnic to polski producent oraz dystrybutor okien, który posiada w ofercie okno różnego rodzaju: od PCV, poprzez nowoczesne systemy aluminiowe i tradycyjne okna drewniane, które na nowo cieszą się popularnością w naszych domach. W ofercie posiada również niezbędne akcesoria do stolarki okiennej a także ofertę dowozu i montażu. Wśród produktów firmy istotne miejsce zajmują też nowoczesne rolety, moskitiery i żaluzje.

Okna drewniane Łódź - nowoczesność i jakość w jednym!

Obecnie okno drewniane, zachowane w stylu retro, na nowo cieszą się popularnością. Właśnie takiego rodzaje okna posiadamy w swojej ofercie. Ponadto nasza firma oferuje też okna drewniane standardowe, okno z systemem belgijskim i inne rodzaje okien. Dużą popularnością cieszą się również okna z systemem skandynawskim, które łączą klasyczną elegancję i funkcjonalność.

Okna aluminiowe Łódź - tradycja i nowoczesność

W ofercie posiadamy nowoczesne okna aluminiowe, zachowane w stylu retro oraz standardowe, dostępne w wielu wersjach. Cechuje je wysoka jakość i przystępna cena, a także odporność na trudne warunki atmosferyczne, niewielka waga i sztywność profili. Dzięki temu okna sprawdzają się zarówno w starszych, jak i w nowoczesnych konstrukcjach o różnej budowie.
Istotną rolę w naszej ofercie pełnią okna, które wykazują stanowią bazę do montowania cięższych szyb antywłamaniowych, a także nowoczesne, wielkoformatowe przeszklenia w formie okien tarasowych, które mają zastosowanie we współczesnym budownictwie i designie.

Rolety Łódź oraz inne produkty

Nasza firma oferuje również inne akcesoria do okien i bram, utrzymane w nowoczesnej technologii, a także rolety moskitiery i żaluzje.
Od lat działamy na rynku, ciesząc się zaufaniem klientów, co stanowi dla nas najlepszą wizytówka naszej firmy. Dzięki temu, że nasza siedziba znajduje się w Łodzi, która jest zlokalizowana w środkowej części Polski, jesteśmy dobrze skomunikowani z resztą kraju, co pozwala nam docierać z ofertą naszych produktów do wszystkich miejsc, a szeroki wachlarz produktów z zakresu stolarki okiennej sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Naszym klientom oferujemy również nowoczesne rolety, w tym rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, rolety podtynkowe, nadstawne, osłony okienne i inne.
W ostatnich latach stale wzrasta liczba zwolenników rolet zewnętrznych. Doskonale to rozumiemy i dlatego też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy w ten sposób decydują się nie tylko na estetyczny dodatek do swojego domu, a ponadto dbają również o oszczędność i ergonomię.
Oferujemy również rolety wewnętrzne, moskitiery, roletki materiałowe i żaluzje, które sprawdzają się w mieszkaniach i pomieszczeniach biurowych, chroniąc przestrzeń przed przenikaniem promieni słonecznych i przegrzewaniem się wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych produktów i wybraniem tych, które pozwalają Państwu połączyć design z ulubioną kolorystyką i funkcjonalnością na miarę oczekiwań.

Otrzymuj nasz Newsletter:

Copyright © 2020 Invelio.
Wszelkie prawa zastrzeżone