miska wc

Poznaj TOP5 misek WC do 1000 zł!

Miski WC cieszą się ogromną popularnością od dobrych kilkunastu lat. To właśnie one zazwyczaj wybierane są do nowo remontowanych i urządzonych łazienek. Posiadają wiele zalet. Przede wszystkim wyglądają niezwykle estetycznie, poza tym montaż na stelażach podtynkowych pozwala na sporą oszczędność miejsca. Podwieszane miski mają też wpływ na optyczne powiększenie wnętrza, są również bezproblemowe podczas czyszczenia. W dzisiejszym wpisie chcemy przybliżyć miski WC, które cieszą się największą popularnością oraz dostępne są w atrakcyjnych cenach - zapraszamy!

Na co zwracać uwagę, podczas wyboru miski WC?

Na rynku znajduje się ogromny wybór misek WC. Nie wszystkie jednak modele cechuje wysoka jakość wykonania. Wiele modeli, które na pierwszy rzut oka wygląda podobnie, może różnić się znacznie między sobą parametrami technicznymi. Z pewnością korzystniej jest wybrać miskę WC, która pochodzi od sprawdzonych i znanych producentów oraz taką, o której bez problemu można poznać opinie użytkowników. Te, które obecnie uznawane są za najlepsze pochodzą od tak renomowanych producentów jak: Villeroy & Boch, Roca, Geberit, Cersanit, Massi.

Eksperci, projektanci wnętrz, a także i klienci indywidualni chętnie wybierają miski WC, które są bezkołnierzowe. Miski WC, które nie mają kołnierza są przede wszystkim bardzo higienicznie. Nie mają bowiem rantu wewnętrznego, pod którym mogą gromadzić się i namnażać groźne drobnoustroje. Miejsce pod rantem zazwyczaj nie jest szkliwione, tym samym dokładne wyczyszczenie go jest trudne. Poza tym dzięki braku rantu wewnętrznego spłukiwanie miski wodą jest bardziej efektywne i możliwe przy użyciu mniejszej ilości wody. Warto wybierać też modele, które sprzedawane są w zestawie razem z deskami. Sama deska WC bowiem nie jest produktem uniwersalnym.

nowoczesna ceramika łazienkowa

Polecane miski WC

Do misek podwieszanych WC, które cieszą się obecnie największą popularnością zalicza się:

  • Miska WC Deante Peonia - model ten ze względu na swoją estetykę pasuje do wielu łazienkowych aranżacji. Miska ta posiada ukryte mocowania, które także mają wpływ na estetykę.
  • Miska WC Deante Hiacynt - model ten przeznaczony jest do montażu ze stelażem podtynkowym mechanicznym. Miska idealnie sprawdzi się w łazienkach nowoczesnych i minimalistycznych.
  • Miska WC Excellent Bull - model ten zachwyca swoją funkcjonalnością oraz dobrymi parametrami technicznymi.
  • Miska WC Massi Mini Decos - model ten wybierany jest chętnie ze względu na swoje wymiary, także do niewielkich toalet.
  • Miska WC Cersanit Virgo - model ten sprzedawany jest w zestawie razem z deską slim. Zestaw ten sprawdzi się idealnie w nowoczesnych aranżacjach.

Dopasowując ceramikę sanitarną do łazienki, należy pamiętać także o tym, że kolor biały u każdego producenta może wyglądać nieco inaczej, od typowo jasnego po lekko szary.

Otrzymuj nasz Newsletter:

Copyright © 2020 Invelio.
Wszelkie prawa zastrzeżone