Pozycjonowanie stron

WordPress niestety dla amatorów

Założenie i wypromowanie witryny internetowej, czyli de facto własnej firmy oraz marki w internecie to sprawa niezbyt łatwa. Ale niełatwa tylko dla amatorów. Nawet jeśli osoba niedoświadczona chce oprzeć swoją witrynę na gotowym systemie zarządzania treścią WordPress to i tak czeka na nią mnóstwo przeszkód...

Dlatego warto wpisać do internetu takie hasła jak:

Warto to zrobić po to, aby znaleźć profesjonalną firmę webmasterską i cieszyć się dobrze wypozycjonowaną witryną.

Czym jest WordPress? Jaka jest alternatywa?

WordPress to system cms umożliwiający szybkie stworzenie strony www. Jest jeszcze kilka innych rodzajów systemu zarządzanie treścią, ale ten jest zdecydowanie najłatwiejszy. Ma też do wyboru kilka motywów wizualnych, które w dodatku można przełączać. Ma również możliwość zainstalowania różnych wtyczek poszerzających funkcjonalność strony internetowej. Można powiedzieć, że to system idealny dla amatorów. Niezwykle popularny i dostępny dla każdego, kto zaledwie po kilkugodzinnym przygotowaniu pragnie stworzyć oraz ulepszyć swoją stronę internetową.

Niestety, WordPress mimo wielu zalet, takich jak szybkość stworzenia strony, możliwość wybrania gotowego szablonu, łatwość zarządzania treścią oraz niskie koszty stworzenia witryny ma także wady. Oto one:

  • duża baza danych

  • duża ilość kodu – dzięki czemu witryna wolniej się ładuje i Google może mieć problem z odczytaniem właściwych treści

  • wymaga nieustannych aktualizacji – ponieważ WordPress jako kod otwarty jest wrażliwy na ataki hakerskie

  • problemy z dopasowaniem szablonu i rozszerzeń czy też ewentualnych przeróbek do indywidualnych potrzeb konsumenta

  • konieczność włożenia dużej pracy w optymalizację

Mimo tych wad WordPress jak najbardziej nadaje się do pozycjonowania. Aby jednak zneutralizować wady warto zatrudnić profesjonalną firmę, która przepisze stronę na autorski kod napisany dokładnie pod pozycjonowanie. Taka strona będzie szybciej się ładować i nazbiera dodatkowych plusów od srogiego Google jako witryna, w której każda linijka jest przemyślana pod SEO. Profesjonalną firmę znajdziecie w internecie na hasła: pozycjonowanie stron cennik czy pozycjonowanie WordPress.

Optymalizacja, czyli?

Wybierając sprawdzoną agencję interaktywną taką jak BLUMO zyskujecie nie tylko przepisanie kodu ale także innego rodzaju uratowanie z ewentualnych opresji. Samodzielne pozycjonowanie witryny internetowej może napotkać bowiem na wiele pułapek.

BLUMO oferuje więc pozycjonowanie (polegające na wypromowaniu witryny w wyszukiwarce Google poprzez umieszczenie linków i słów kluczowych w internecie), ale także optymalizację strony polegającą na dostosowaniu treści kodu strony oraz grafik do wymogów Google, optymalizację treści poprzez uwypuklenie elementów istotnych i rozróżnienie elementów odrębnych, wstawienie tzw. przyjaznych linków zwiększających szybkość ładowania witryny. Dzięki takim zabiegom strona ma szansę być treściwą, merytoryczną, atrakcyjną.

Inne usługi – reklama adwords Warszawa

Usługi profesjonalne agencji BLUMO nie ograniczają się jednak tylko do pozycjonowania  i optymalizacji, ale obejmują również inne oferty mające na celu wypromowanie witryny w internecie – np. usługa typu kampania adwords Warszawa. Jest to reklama w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy Twitter. Profesjonalna firma oferuje również pomoc w redagowaniu i uzupełnianiu treści, pomoc w rozwiązywaniu różnych problemów technicznych na stronie, doradztwo w działaniach internetowo-reklamowych, wprowadzanie poprawek i poprawianie funkcjonalności witryny. Jaka cena? Pozycjonowanie stron cennik to indywidualna sprawa każdej agencji. Niemniej wiele z nich daje możliwość zapłaty po uzyskaniu efektów.

 

Otrzymuj nasz Newsletter:

Copyright © 2020 Invelio.
Wszelkie prawa zastrzeżone