Weselna sesja zdjęciowa

Weselna sesja zdjęciowa z dymami, czy warto?

Planując swój ślub, narzeczeni dokładają wszelkich starań, aby uatrakcyjnić nie tylko uroczystość zawarcia małżeństwa, ale także zabawę weselną. Niezwykle popularnym rozwiązaniem, które z pewnością zachwyci wszystkich gości, są dymy na wesele. Stanowią gwarancję eleganckich, niebanalnych wrażeń wizualnych, a w dodatku równie imponująco prezentują się na zdjęciach.

W jaki sposób można wykorzystać dymy na ślub?

Wejście pary młodej na salę weselną w obłokach białego dymu, a może pierwszy taniec w chmurach? W zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać, istnieją różne sposoby wykorzystania ciężkiego dymu Wysokiej jakości kolorowe dymy na wesele można zakupić tutaj. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są:

  • dym wytwarzany pionowo – dzięki pionowemu skierowaniu specjalnego gejzeru, wytwarza on niezwykle gęsty i biały dym, wyrzucany pod dużym ciśnieniem do góry, który następnie opada z powrotem na ziemię i pokrywa swoimi obłokami całą powierzchnię parkietu; ważne, że podczas wyrzucania dymu, światła reflektorów są dobrze widoczne i dają magiczną, bajkową poświatę, wprawiając wszystkich gości weselnych w wyjątkowy, podniosły nastrój,
  • kurtyna ciężkiego dymu – rozwiązanie to jest niezwykle efektowne i najczęściej stosowane podczas wejścia pary młodej na salę weselną; nowożeńcy przechodzą przez ścianę gęstych, białych obłoków, rozpoczynając nowe, wspólne, szczęśliwe życie; za tak magiczny efekt odpowiada specjalna wytwornica, do której używany jest suchy lód, poddany sublimacji w górnej części urządzenia, a następnie wyrzucany pod dużym ciśnieniem,
  • suchy lód – ciężki dym, który państwo młodzi mogą wykorzystać podczas prezentacji swojego pierwszego tańca, wytwarzany jest właśnie z suchego lodu, który może występować w postaci granulatu lub bloków, w zależności od możliwości wytwornicy; magiczny efekt trwa zazwyczaj 4-6 minut i jest to czas wystarczający, aby nowożeńcy mogli zatańczyć w niezwykle bajkowej scenerii dymnych obłoków; czas utrzymywania się efektu zależy głównie od temperatury, panującej na sali weselnej, im cieplej, tym dym rozprasza się szybciej.

Dymy na ślub – czy warto?

Widowiskowe efekty wizualne uatrakcyjnią każdą zabawę weselną. Tak wyjątkowe chwile zapadną na długo w pamięci zarówno młodej parze, jak i wszystkim gościom. Już pierwszy taniec może stać się spektakularnym show, dzięki wykorzystaniu ciężkiego dymu. Profesjonalne firmy oferują całą gamę rozwiązań i sposobów na użycie magicznych obłoków. Coraz bardziej popularne są dymy do sesji zdjęciowej. Fotografie wykonywane w chmurach gęstego dymu, zmieniającego kolor w zależności od świateł reflektorów, są wzruszającą pamiątką najważniejszego dnia w życiu. Słupy dymu rozprzestrzeniającego się po parkiecie w połączeniu z różnobarwnymi światłami i skoczną muzyką z pewnością zachęcą wszystkich weselników do szampańskiej zabawy. Specjaliści w tej dziedzinie pomogą nam stworzyć oryginalną atmosferę na naszym weselu dzięki nowoczesnym wytwornicom i gejzerom, wykorzystującym suchy lód w formie bloków lub granulatu.

dymy na ślub sesja

 

Otrzymuj nasz Newsletter:

Copyright © 2020 Invelio.
Wszelkie prawa zastrzeżone