podcasty dla firm

Podcasty dla firm - nowy sposób na widoczność w sieci

Social media są już nie tylko miejscem to publikowania zdjęć z wakacji, obecnie to także miejsce w którym firmy i freelancerzy zbierają wokół swoich produktów i usług obecnych i potencjalnych klientów. Obecnie fanpage na Facebooku czy Instagramie to już pozycja obowiązkowa każdej dużej firmy, ale także sporej części freelancerów, którzy chcą dotrzeć ze swoimi produktami do odbiorców. Internet jest przepełniony treściami i zdjęciami dodawanymi przez wszelkiego rodzaju małe i duże firmy. Jak więc się wyróżnić w morzu tekstów i grafik? Odpowiedź może być prostsza niż się wydaje - głosem. Podcasty biznesowe jeszcze nie są tak popularne jak fanpage, więc podcast dla firmy może być świetnym rozwiązaniem.

Podcast w Polsce

W Stanach Zjednoczonych podcasty na różnorodne tematy nie są niczym nowym, u nas jest to jednak dopiero raczkująca forma promocji działalności gospodarczej. Mimo wszystko mamy już kilka polskich podcastów, na temat różnych dziedzin związanych nie tylko z prowadzeniem swojej firmy. Świetny podcast o o content marketingu prowadzi Artur Jabłoński, natomiast Paweł Sala, który jest współzałożycielem aplikacji mailingowej Freshmail prowadzi równie świetną audycję na temat e-mail marketingu.

Podcast biznesowy

Jeśli chodzi o podcasty dla firm, na największe uznanie zasługuje prowadzony już od wielu wielu lat, przez Pawła Tkaczyka i Marka Jankowskiego podcast Mała Wielka Firma. Podcast porusza temat prowadzenia własnej firmy, ale zahacza o niemal każdy aspekt związany z prowadzeniem działalności gospodarczej, od samego założenia "małej wielkiej" firmy i jest cennym źródłem wiedzy. Znajdziesz w nim tematy dotyczące marketingu, sprzedaży, zarządzania i wiele innych. Przygody przedsiębiorców to miły przerywnik do dostarczanej wiedzy.

Z kolei dla wszystkich, którzy chcieliby założyć biznes online, idealnym źródłem wiedzy będzie podcast Ariadny Wiczling, która opowiada o wszystkim, z czym musi zmierzyć się osoba chcąca zacząć działać w biznesie online.

Podcasty dla firm - obsługa i montaż

Słuchając wielu podcastów biznesowych prowadzonych przez doświadczonych mówców, można odnieść wrażenie, że jest to niesamowicie trudne zadanie, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Trzeba przygotować scenariusz, zadbać o idealną jakość dźwięku, a praca wcale nie kończy się po zmontowaniu pliku audio. Należy też zająć się marketingiem, aby dotrzeć z treściami podcastu o tematyce biznesowej do słuchaczy.

Jeśli nie wiesz, jak się za to zabrać lub brak Ci na to czasu, kompleksowa obsługa podcastów to coś dla Ciebie. Zajmiemy się wszystkim, od udostępnienia Ci pomieszczenia do nagrywania, przez montaż podcastów, aż po udostępnienie nagrania na platformy i marketing online.

Otrzymuj nasz Newsletter:

Copyright © 2020 Invelio.
Wszelkie prawa zastrzeżone