drukarki Zebra

Gdzie kupić drukarki Zebra w Polsce?

Drukarki Zebra cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Chociaż producent ma swoją siedzibę w Stanach Zjednoczonych, od wielu lat urządzenia do drukowania etykiet można bez problemu zamówić w Polsce.

  1. Czy warto kupić drukarki Zebra?
  2. Polski dystrybutor i serwis drukarek
  3. Popularne modele drukarek etykiet

Na zakup takich drukarek decydują się firmy, którym zależy na jakości i niezawodności sprzętu. Duża różnorodność oferty w kwestii modeli drukarek i ich możliwości może jednak utrudnić wybór najlepszego rozwiązania, dlatego przygotowaliśmy krótki poradnik dla osób, które chcą kupić drukarkę firmy Zebra do etykiet.

Czy warto kupić drukarki Zebra?

Niezawodność sprzętu amerykańskiej firmy, nawet jeżeli pracuje w trudnych warunkach charakterystycznych dla niektórych branż przemysłowych, została potwierdzona przez największe marki. Nic więc dziwnego, że wiele osób postrzega drukarki firmy Zebra jako najlepsze urządzenia pozwalające samodzielnie drukować etykiet. W ofercie producenta dostępne są drukarki biurkowe (zajmują mało miejsca i sprawdzą się przy sporadycznych wydrukach), drukarki przemysłowe (dla wymagających klientów) oraz mechanizmy drukujące Zebra (profesjonalne rozwiązania, które sprawdzą się przy wielkonakładowym druku etykiet).

Polski dystrybutor i serwis drukarek

W przypadku sprzętu zagranicznych firm klienci często skarżą się na to, że trudno jest im znaleźć dystrybutora oferującego atrakcyjne ceny lub serwis, który zapewni szybkie wsparcie w przypadku awarii. Na szczęście dostępny jest polski serwis Zebra, który prowadzony jest przez autoryzowanego dystrybutora marki. Tym samym klienci mogą w jednym miejscu zamówić nowe drukarki Zebra oraz zlecić prace serwisowe. W celu zapewnienia klientom najlepszej obsługi firma serwisuje również sprzęty innych producentów (Intermec, Sato, Toshiba, Motorola) oraz drukarki do etykiet kupione u innych sprzedawców.

Popularne modele drukarek etykiet

Klienci, którzy nie wiedzą, jaką drukarkę etykiet Zebra zamówić, mogą skorzystać z pomocy doradców zatrudnionych przez Zebra serwis lub wybrać jeden z najpopularniejszych modeli. Jedną z lepszych drukarek jest model Zebra ZT410. Urządzenie to sprawdzi się przy zastosowaniach półprzemysłowych. Klienci chwalą drukarki serii ZT za dużą niezawodność. Dobrym wyborem jest również Zebra ZT230. Wspomniany dystrybutor sprzętu do drukowania etykiet i pozostałych prac z zakresu automatycznej identyfikacji zapewni ci atrakcyjne ceny nowego sprzętu oraz drukarek z outletu. Będziesz mógł się tu również zgłosić po pomoc, jeżeli trzeba będzie wymienić głowicę lub inne części do drukarek.

Otrzymuj nasz Newsletter:

Copyright © 2020 Invelio.
Wszelkie prawa zastrzeżone