Doradca kredytowy

Doradca kredytowy - pomoc w zaciągnięciu pożyczki

Zastanawiasz się nad wykonaniem remontu, zmianą dotychczasowego mieszkania, a może potrzebujesz gotówki, aby spełnić jedno ze swoich marzeń? Inwestycje niejednokrotnie generują duże koszty, dlatego podjęcie kredytu gotówkowego lub kredytu hipotecznego musi być dobrze przemyślane. Idealna osobą, która pomoże Ci w załatwieniu formalności i oszacowaniu możliwości w postaci zdolności kredytowej jest osoba obracająca się na stałe w branży finansowej, czyli dobry doradca kredytowy.

  • Kredyty hipoteczne - doradca kredytowy Rzeszów
  • Kredyty gotówkowe - doradca finansowy Rzeszów
  • Kredyty samochodowe - ustalenie szczegółów z doradcą finansowym

Kredyty hipoteczne - doradca kredytowy Rzeszów

Kredyt hipoteczny jest bardzo często wybieraną opcją kredytowania. W przypadku chęci zmiany nieruchomości w postaci kupna mieszkania lub domu, może okazać się doskonałą opcją. Dodatkowym atutem jest możliwość konsolidacji poprzednich kredytów w jeden, co pozwoli na niejednokrotne obniżenie ponoszonych kosztów wynikających z tytułu spłaty zadłużenia.

Ze względu na wysokość kredytu hipotecznego, jest on znacznie trudniejszy do uzyskania, dlatego w takim przypadku doskonale sprawdzi się doradca kredytowy online, który nie tylko oszacuje na wstępie naszą zdolność kredytową, ale także pomoże przejść przez cały proces załatwiania formalności, dostarczania dokumentacji i wypełniania formularzy, które często przysparzają wiele problemów. Istotnym elementem zaciągnięcia kredytu hipotecznego jest zastawienie nieruchomości na poczet banku, co oznacza, że w przypadku sprzedaży lub nieprzewidzianych zdarzeń wymagających wypłaty środków należnych z ubezpieczenia nieruchomości, to bank ma pierwszeństwo do otrzymania pełnych środków w okresie trwania spłaty pożyczki. 

Kredyty gotówkowe - doradca finansowy Rzeszów

Jednym z najczęściej zaciąganych kretów jest kredyt gotówkowy, w którego wyborze również pomoże Ci niezależny doradca finansowy. Współpraca z niezależnym doradcą kredytowym pozwoli na dobranie najkorzystniejszej opcji, biorca pod uwagę oprocentowanie roczne RRSO, całkowity koszt kredytu oraz miesięczną ratę, która będzie możliwa do spłaty biorąc pod uwagę Twoje dotychczasowe zobowiązania finansowe.

Do zobowiązań finansowych wliczają się nie tylko spłaty zaciągniętych do tej pory pożyczek gotówkowych oraz rat, ale także ilość osób pozostających na naszym utrzymaniu w gospodarstwie domowych, kwoty rachunków płatnych w skali miesiąca, w tym czynszu i innych opłat. Dlatego decydując się na zaciągniecie kredytu, musisz określić w ilu ratach możesz spłacić zobowiązanie, tak aby koszty nie przerosły Twoich możliwości. 

Kredyty samochodowe - ustalenie szczegółów z doradca finansowym

Kredyt samochodowy to ciekawa opcja dla klientów indywidualnych, którzy nie posiadają możliwości skorzystania leasingu. Ważne jest, że przyznane środki muszą być wykorzystane na zakup auta, jednakże nie jest określone jakiego rodzaju ma być to pojazd, dlatego nie musisz ograniczać się jedynie do zakupu samochodu osobowego. Przyznanie pożyczki nie zobowiązuje Cię również do kupna samochodu prosto z salonu, w zależności od Twoich potrzeb i dostępnych modeli na rynku, możesz zdecydować się na zakup auta od innego właściciela.

Kredyty samochodowe najczęściej obciążone są dość niskim oprocentowaniem, a rozpiętość możliwość finansowania jest niezwykle duża od kilku do kilkuset tysięcy złotych. Ponadto niektóre banki umożliwiają elastyczną spłatę rat klasycznie co miesiąc, lub raz w roku spłacając całą należną kwotę.

Otrzymuj nasz Newsletter:

Copyright © 2020 Invelio.
Wszelkie prawa zastrzeżone